Ukrainian community

Всім привіт, створюю цю тему, оскільки бачу, що в проєкті є багато користувачів з України. Думаю нам всім буде цікаво тут спілкуватися і обмінюватися досвідом та новинами. Всім гарного та продуктивного дня! Чекаю від вас активного спілкування.

1 Like

Привіт, з задоволенням підтрию твою ініціативу.

Друже, радий тебе тут бачити!

Хто не знає, це Cryptor той самий легендарний Криптор, який глибоко аналізує ринок та проекти, видає на своєму каналі круті відоси. Багато людей скористалися його порадами і навіть зараз на затяжному ведмежому ринку себе нормально почувають.

1 Like

Друзі, як у вас працюють ноди? Чи є хтось з українського комюніті уже діючим валідатором?

Не такий вже крутий, але дякую за такі слова. Avail дуже зацікавив мене. Питання DA буде хайповим в цьому бичому циклі.

1 Like

можливо, проект цікавий у плані технологій, вони є передові, але було вже багато проектів, які хіба за технології) тут здається все нормально, ну таке, поживемо, побачимо, майнет в першому кварталі, то вже скоро

Щось дуже тихо тут друзі( Знаю, що в проекті дуже багато українців, заходіть, будемо спілкуватися, все тільки починається)

Хтось щось знає про нове завдання з транзакціями, які умови?